Diagnostika, terapie a prevence bolestí pohybového aparátu.

Pomůžeme Vám opět žít a sportovat bez omezení.

Ordinační doba

Pondělí: 7:00 - 18:00 Čtvrtek: 7:00 - 19:30
Úterý: 7:00 - 19:30 Pátek: 6:00 - 14:00
Středa: 7:00 - 15:30 So - Ne: Zavřeno
Pondělí:

7:00 - 18:00

Úterý:

7:00 - 19:30

Středa:

7:00 - 15:30

Čtvrtek:

7:00 - 19:30

Pátek:

6:00 - 14:30

Přes 500 spokojených pacientů za rok.

Přes 500 spokojených pacientů za rok.

Za rok odstraněných více než 1500 spoušťových bodů.

Za rok odstraněných více než 1500 spoušťových bodů.

Více než 14 let praxe ve fyzioterapii.14

Více než 14 let praxe ve fyzioterapii.

Fyzio služby pro Vás

Fyzioterapie

Fyzioterapie

Trápí Vás bolesti zad a kloubů, nemůžete se pohybovat tak, jak jste zvyklí nebo se chcete těmto neduhům vyhnout? Pomocí fyzioterapie Vám v tom pomůžeme.

Domácí fyzioterapie

Domácí fyzioterapie

Nemáte možnost či čas navštívit naši ambulanci? Fyzioterapeutickou péči Vám můžeme poskytnout i u Vás doma.

Vysokovýkonový laser

Vysokovýkonový laser

Trápí Vás akutní bolesti, zvrtnutý kloub či zranění ze sportu? Účinnou, rychlou a zároveň jemnou léčbou je aplikace vysokovýkonového laseru.

Osobní trénink

Osobní trénink

Chcete cvičit smysluplně a zlepšovat svou kondici, silové schopnosti a sportovní výkon? Otestujeme Vaše pohybové dovednosti a naplánujeme Vám tréninky a jejich zaměření.

“Velice děkuji panu Plevovi za příkladný přístup a hlavně za zlepšení mého zdravotního stavu. Jeho cviky mi velice pomáhají při mých problémech s kolenem a ramenem. Ještě jednou díky. ”

“Chtěl bych poděkovat panu Plevovi za skvělý přístup. Přišel jsem jako člověk, kterému bolesti v různých částech těla značně znepříjemňovaly každodenní život. Po několika terapiích mám odblokovanou krční páteř, přestaly mne bolet záda a nohy a velice mi pomohl po blokádě zad. Navíc cviky, které jsem se naučil,  lze aplikovat kdykoliv dle potřeby. Konečně se mohu hýbat a věnovat aktivnímu životu, kdy plánuji využít nabídky osobního coachingu. ”

“Chtěl bych Vám tímto také poděkovat za pomoc, rady a cviky ohledně mého ramena. Za cca ½ roku s Vašimi radami se rameno dostalo „do formy“ (v zásadě do normálu). ”

“I wish to sincerely thank you for your help with my back & leg pain.  Should I have any concerns in the future, I trust I can reach out to you for treatment again.  ”

“Paní Kohoutková, chtěl bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci a předání cenných rad k odstranění bolesti zad. Jste skutečně první odborník, který mi pomohl a někde posunul. ”

“Moc bych vám chtěla poděkovat. Měli jste v péči mého přítele. Měl problémy s rukou, resp. zády. K lékařům atd. nemá důvěru, ale bolest ho donutila a svolil k návštěvě a už po první návštěvě byl velmi spokojen. Takže děkuji. Protože jsem to "kouzlo" viděla na vlastní oči, ráda bych se k vám objednala i já... ”

“Rameno je již v pořádku, mockrát děkuji za pomoc a pokud budu mít v budoucnu nějaké problémy určitě přijdu... ”

“Problémy, se kterými jsem vás navštívila odezněly po doporučeném cvičení. Chtěla bych vám moc poděkovat za milý přístup a doporučené cviky, které mi pomohly. ”

“Děkuji mnohokrát paní fyzioterapeutce Žanetě Kohoutkové za její práci a pomoc, vynikající přístup k pacientovi, citlivé zacházení a obnovení funkčnosti krku, lopatek a osvobození od bolestí. Vřele všem doporučuji. ”

“Jako velmi aktivní a sportovně založený nadšenec triatlonu všech distancí se často potýkám s bolestmi svalů končetin a oblasti páteře. Pan Mgr. Daniel Pejčoch  je vynikající odborník s darem poslouchat pacienta a přijít na příčinu bolesti. Více jak půl roku jsem se potýkal s bolestmi v oblasti pánve a páteře, jeho přístup a správný odhad příčiny mi pomohl od neustálých a nepříjemných bolestí. Znovu jsem se mohl vrhnout plně do přípravy na triatlonové závody a bez bolestí jsem mohl letos absolvovat velmi prestižní závod v Pardubicích CZECHMANN. Poctivě se držím jeho rad a příkazů od správného držení těla až po denodenní cvičení. Ještě jednou děkuji a přeji Vám a Vašemu týmu mnoho spokojených pacientů. ”

Zuzana T.Zuzana T.
Martin M.Martin M.
Petr M.Petr M.
Andrew B.Andrew B.
Richard I.Richard I.
Veronika L. Veronika L.
Jan O.Jan O.
Eva K.Eva K.
Miluše L.Miluše L.
Michael L.Michael L.
Zobrazit další reference >

Reference spokojených klientů.

Kdo se o Vás postará?

Mgr. Daniel Pejčoch

Mgr. Daniel Pejčoch, CMP

Od roku 2008 pracuji ve sféře ambulantní fyzioterapie. Po zkušenostech s veřejným zdravotnictvím jsem v roce 2012 založil soukromé nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie, kde mohu svým pacientům a klientům věnovat adekvátní péči. Ve své praxi se zaměřuji zejména na přesnou diagnostiku, odbornou terapii a smysluplnou prevenci bolestivých poruch pohybového aparátu. Mým cílem je naučit pacienta porozumět vlastnímu tělu a pochopit základní principy vzniku a rozvoje jeho obtíží tak, aby jim byl schopen v budoucnu aktivně předcházet. V rámci stálého zvyšování úrovně péče se dále kontinuálně vzdělávám a účastním odborných kurzů a seminářů a zároveň předávám své zkušenosti odborné veřejnosti v kurzech „Terapie spoušťových bodů“ a "Problematika cervikální a lumbální oblasti v ambulantní praxi" a laické veřejnosti prostřednictvím publikace „Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí“.

Mgr. Žaneta Kohoutková

Mgr. Žaneta Kohoutková

V roce 2008 jsem úspěšně absolvovala studium fyzioterapie na Ostravské univerzitě v Ostravě s titulem Bc. V témže roce jsem nastoupila do dětského stacionáře, kde jsem pracovala s dětmi s tělesným a kombinovaným postižením a osvojila si zde základy vývojové kineziologie, kterou nyní využívám při své práci s dětskou i dospělou klientelou. Své znalosti stále prohlubuji a v roce 2019 jsem ukončila navazující magisterské studium a rozšířila své vědomosti na poli funkčních poruch pohybového aparátu. Během své praxe jsem získala zkušenosti s klienty s neurologickými, traumatologickými i funkčními poruchami v dětském i dospělém věku a pomohu Vám řešit Vaše problémy s pohybovým aparátem.

Bc. Vladimír Pleva

Bc. Vladimír Pleva, CCP Coach

Pravidelné navštěvování Crossfitových lekcí mi způsobilo bolest zad už v mých 18 letech, která mě omezovala i mimo tělocvičnu. Ve snaze zbavit se bolesti a najít opět zálibu v pohybu jsem se obrátil na fyzioterapeuta a individuálního kouče. Brzy jsem si uvědomil, jak velký vliv mohou mít tito specialisté na zdraví a odolnost člověka. Proto jsem se rozhodl vystudovat bakalářské studium Fyzioterapie na Ostravské univerzitě a během studia nasbírat co nejvíce zkušeností a znalostí v oblasti individuálního koučinku. Mým cílem je pomoci Vám zbavit se bolesti a najít smysl ve cvičení, abyste mohli dále rozvíjet svůj fyzický potenciál.

Máte dotaz? Napište nám a společně nalezneme řešení.

Položit dotaz