Hlavní stánka > Reference spokojených klientů

Diagnostika, terapie a prevence bolestí pohybového aparátu.

Pomůžeme Vám opět žít a sportovat bez omezení.

“K panu Pejčochovi jsem přišel s bolestí hýždě a pravé nohy. Bolest střílela na všechny strany, dokonce i do slabin. Měl jsem strach, aby nešlo o závažnější problém. Po první konzultaci s magistrem Pejčochem jsem byl přesvědčený, že jsem ve správných rukou a díky němu již nějaký pátek funguji v běžném životě. Tímto bych mu rád poděkoval. ”

Rostislav D. Rostislav D.

“Skvělý fyzioterapeut, který se věnuje pacientovi velice poctivě, svědomitě a obětavě. Začala jsem k němu chodit po operaci (přetržení Achillovy šlachy) a dnes jsem hlavně jemu vděčná za pokroky, které jsem udělala. Oceňuji na něm nejenom jeho zodpovědný přístup k léčbě, ale také to, že na sobě neustále pracuje, což se dá poznat podle toho, že uplatňuje neotřelé rehabilitační postupy a cviky. ”

Jana B. Jana B.

“Za půl roku, kdy navštěvuji Mgr. Pejčocha, se vyspím a probouzím bez bolestí a jsem nejpohyblivější za několik posledních let. ”

Martin S. Martin S.

“Aktuální stav nelze srovnávat s bolestmi, které jsem míval, než jsme se s panem Pejčochem poznali, je to sto a jedna…  ”

Tomáš D. Tomáš D.

“Paní fyzioterapeutka je opravdu luxusní, jsem moc spokojená, děkuji. ”

Mirka Š. Mirka Š.

“Jako velmi aktivní a sportovně založený nadšenec triatlonu všech distancí se často potýkám s bolestmi svalů končetin a oblasti páteře. Pan Mgr. Daniel Pejčoch  je vynikající odborník s darem poslouchat pacienta a přijít na příčinu bolesti. Více jak půl roku jsem se potýkal s bolestmi v oblasti pánve a páteře, jeho přístup a správný odhad příčiny mi pomohl od neustálých a nepříjemných bolestí. Znovu jsem se mohl vrhnout plně do přípravy na triatlonové závody a bez bolestí jsem mohl letos absolvovat velmi prestižní závod v Pardubicích CZECHMANN. Poctivě se držím jeho rad a příkazů od správného držení těla až po denodenní cvičení. Ještě jednou děkuji a přeji Vám a Vašemu týmu mnoho spokojených pacientů. ”

Michael L. Michael L.

“Děkuji mnohokrát paní fyzioterapeutce Žanetě Kohoutkové za její práci a pomoc, vynikající přístup k pacientovi, citlivé zacházení a obnovení funkčnosti krku, lopatek a osvobození od bolestí. Vřele všem doporučuji. ”

Miluše L. Miluše L.

“Problémy, se kterými jsem vás navštívila odezněly po doporučeném cvičení. Chtěla bych vám moc poděkovat za milý přístup a doporučené cviky, které mi pomohly. ”

Eva K. Eva K.

“Rameno je již v pořádku, mockrát děkuji za pomoc a pokud budu mít v budoucnu nějaké problémy určitě přijdu... ”

Jan O. Jan O.

“Moc bych vám chtěla poděkovat. Měli jste v péči mého přítele. Měl problémy s rukou, resp. zády. K lékařům atd. nemá důvěru, ale bolest ho donutila a svolil k návštěvě a už po první návštěvě byl velmi spokojen. Takže děkuji. Protože jsem to "kouzlo" viděla na vlastní oči, ráda bych se k vám objednala i já... ”

Veronika L. Veronika L.

“Paní Kohoutková, chtěl bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci a předání cenných rad k odstranění bolesti zad. Jste skutečně první odborník, který mi pomohl a někde posunul. ”

Richard I. Richard I.

“I wish to sincerely thank you for your help with my back & leg pain.  Should I have any concerns in the future, I trust I can reach out to you for treatment again.  ”

Andrew B. Andrew B.

“Chtěl bych Vám tímto také poděkovat za pomoc, rady a cviky ohledně mého ramena. Za cca ½ roku s Vašimi radami se rameno dostalo „do formy“ (v zásadě do normálu). ”

Petr M. Petr M.

“Chtěl bych poděkovat panu Plevovi za skvělý přístup. Přišel jsem jako člověk, kterému bolesti v různých částech těla značně znepříjemňovaly každodenní život. Po několika terapiích mám odblokovanou krční páteř, přestaly mne bolet záda a nohy a velice mi pomohl po blokádě zad. Navíc cviky, které jsem se naučil,  lze aplikovat kdykoliv dle potřeby. Konečně se mohu hýbat a věnovat aktivnímu životu, kdy plánuji využít nabídky osobního coachingu. ”

Martin M. Martin M.

“Velice děkuji panu Plevovi za příkladný přístup a hlavně za zlepšení mého zdravotního stavu. Jeho cviky mi velice pomáhají při mých problémech s kolenem a ramenem. Ještě jednou díky. ”

Zuzana T. Zuzana T.

“Pravidelně se účastním maratonů a ultramaratonů  v dálkovém běhu na lyžích, na kolečkových lyžích a silničním kole ... po mém zanedbání strečinku a regenerace se objevil problém s kolenem, který mi pan Bc. Vladimír Pleva odstranil po několika lekcích u něj v ordinaci a pravidelném cvičení podle jeho rad doma. Díky moc!  ”

Jan F. Jan F.

“K panu Plevovi jsem přišla s velkými bolestmi patních ostruh. Již jsem podstoupila rehabilitace přes ortopedii, rázovou vlnu,  injekce GUNA MD a lokální kryoterapii. Výsledek byl bez větších zlepšení.  Díky pečlivému vyšetření a následné terapii po půl roce u pana Plevy mohu říci, že mě paty v podstatě nebolí. Ale důležité je, praktikovat cvičení, které mi doporučil, bez toho to nepůjde. Díky moc za terapii ušitou přímo na míru mým potřebám, cítím se zase fit. ”

Simona H. Simona H.

Z naší ordinace

Osobní trénink

Osobní trénink

Osobní trénink je sestaven individuálně na základě vašich cílů a schopností, případně sportovní disciplíny, ve které byste se rádi zlepšili

Techniky měkkých tkání

Techniky měkkých tkání

Měkké tkáně, mezi které řadíme kůži, podkoží, svaly, jejich obaly – tzv. fascie, šlachy, úpony, vazy či kloubní pouzdra, tvoří zásadní část pohybového aparátu.

Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí

Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí

Trápí vás bolesti zad, hlavy, svalů či kloubů? Jejich nejčastější příčinou jsou drobné uzlíky ve svalech často vzdálených bolestivému místu - spoušťové body.

Máte dotaz? Napište nám a společně nalezneme řešení.

Položit dotaz